Pristatymas

 

Prašome atkreipti dėmesį, kad nemokamas grąžinimas taikomas tik nekokybiškoms prekėms. Kokybiškas prekes (pavyzdžiui, norima grąžinti be priežasties, ar todėl, kad prekė nebepatinka, arba dėl netinkamo dydžio ir pan.) klientas grąžina savo lėšomis. 

Mes grąžinsime jums visus pinigus per 7 darbo dienas nuo grąžintos prekės gavimo dienos. Prašome atkreipti dėmesį, kad pinigai grąžinami tik į kliento banko sąskaitą pavedimu.

____

Visus užsakymus nemokamai pristatome visoje Lietuvoje savo transportu arba DPD kurjerių pagalba iki Jūsų namų (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).

Baldus VISADA stengiamės pristatyti klientams patogiu metu, maloniai suderiname su klientu tinkamą laiką.

____

Jeigu pirkinių krepšelio vertė iki 35 € – pristatymo kaina 2.00 €.

Jeigu pirkinių krepšelio vertė 35 € ar daugiau – pristatymas nemokamas.

____

Jeigu produktas atitinka išmatavimus (ilgis – 61 cm, plotis – 44 cm, aukštis – 37 cm, maksimalus siuntos svoris - 20 kg) siuntas pristatysime DPD Pickup siuntų terminale arčiausiai Jūsų namų.

____

Visus užsakymus, kai jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti iš sandėlio Kaune.

Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

____

Dieną prieš baldų pristatymą pranešame apie preliminarų pristatymo laiką, klientui susisiekus galime lanksčiai keisti laiką ar vietą.

____

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją nemokamas tik tam tikrai prekių grupei. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel: +370 619 84908 arba el. paštu: info@namuideja.lt

Pristatymas įprastai įvykdomas per 6-9 darbo dienas, tačiau tai galioja tik tam tikro gamintojo prekėms. Prie kiekvieno gaminio rasite visą informaciją apie gaminio pristatymo laiką, taip pat galite susisiekti kontaktiniu telefonu ar el. paštu.

Jei prekes turime Lietuvoje - pristatymo terminas 3-4 darbo dienos.

 

Susisiek su mumis!