Pristatymas

Visus užsakymus nemokamai pristatome visoje Lietuvoje savo transportu arba DPD kurjerių pagalba iki Jūsų namų (tos vietos, kur gali privažiuoti krovininis mikroautobusas).

Baldus VISADA stengiamės pristatyti klientams patogiu metu, maloniai suderiname su klientu tinkamą laiką.

SVARBU: Užsakymus atšaukti galima tik per 24 valandas nuo Jūsų užsakymo pateikimo. Praėjus šiam laikotarpiui atšaukimas negalimas.

____

- jeigu pirkinių krepšelio vertė iki 35 € – pristatymo kaina 2.00 €.

- jeigu pirkinių krepšelio vertė 35 € ar daugiau – pristatymas nemokamas.

____

Jeigu produktas atitinka išmatavimus (ilgis – 61 cm, plotis – 44 cm, aukštis – 37 cm, maksimalus siuntos svoris - 20 kg) siuntas pristatysime DPD Pickup siuntų terminale arčiausiai Jūsų namų.

___

Visus užsakymus, kai jie atvyksta pas mus, galite nemokamai atsiimti iš sandėlio Kaune.

Baldai dažniausiai pristatomi nesurinkti dėžėse, bet prie baldų yra pridedama surinkimo instrukcija, furnitūra.

____

Dieną prieš baldų pristatymą pranešame apie preliminarų pristatymo laiką, klientui susisiekus galime lanksčiai keisti laiką ar vietą.

____

Prekių pristatymas į Kuršių Neriją nemokamas tik tam tikrai prekių grupei. Dėl išsamesnės informacijos prašome kreiptis tel: +370 619 84908 arba el. paštu: info@namuideja.lt

____

Pristatymas įprastai įvykdomas per 6-9 darbo dienas, tačiau tai galioja tik tam tikro gamintojo prekėms. Prie kiekvieno gaminio rasite visą informaciją apie gaminio pristatymo laiką, taip pat galite susisiekti kontaktiniu telefonu ar el. paštu.

Jei prekes turime Lietuvoje - pristatymo terminas 3-4 darbo dienos.