Apie mus

„Namų idėja” – tai patrauklūs, inovatyvūs ir kokybiški sprendimai Jūsų namams. Mūsų komanda nuolat gilina savo žinias interjero dizaino industrijoje ir siekia tapti savo srities profesionalais. Užtikriname standartinių ir nestandartinių baldų bei interjero detalių pasirinkimą, nes žengiame koja kojon su naujausiomis interjero dizaino tendencijomis.

Mūsų misija:

Mums svarbiausia – patenkintas ir laimingas klientas, todėl visuomet skiriame didelį dėmesį kiekvienam pirkėjui individualiai. Mes žinome, jog namai – tai vieta, kurioje norime jaustis patogiai, saugiai, o svarbiausia – būti savimi. Todėl atrenkame geriausiai Jūsų individualius poreikius atitinkančius baldus bei interjero detales, o taip pat, atsižvelgiame ir į Jums priimtinas gaminių kainas.

Mažiausios kainos garantija:

Siekiame tapti rinkos lyderiais, tad visuomet Jums siūlome konkurencingas kainas kitų pardavėjų atžvilgiu. Visiškai sumažinome sąnaudas, nes neturime salonų bei ekspozicijų, todėl galime pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už pirkėjui itin patrauklią kainą.

Skaidrumas:

Dirbame visiškai skaidriai – nurodome visų gaminių kainas ir PVM mokesčius. Nėra jokių paslėptų papildomų mokesčių.

 

Visuomet stengiamės Jums pasiūlyti konkurencingas kainas!

Susisiek su mumis!